درباره ما

درباره‌ی سیم نسوز


شرکت سیم نسوز یکی از برترین تولیدکنندگان انواع سیم و کابل های مقاوم در برابر حرارت و آتش (کابل نسوز سیلیکونی ، کابل اعلام حریق ، کابل ضد آتش) مطابق با استانداردهای روز دنیا میباشد؛ این شرکت با اتکا به ظرفیت نیروی انسانی متخصص و توان مدیریتی بالا در تامین نیازهای مصرف کنندگان سیم و کابل های تخصصی نسوز پیشرو بوده است.

شرکت سیم نسوز در سال ۱۴۰۲ با هدف تولید انواع سیم و کابل با عایق و روکش سیلیکون و تامین نیازهای داخلی کشور و قطع وابستگی به بازارهای خارجی تاسیس گردید.

 

این شرکت در ابتدا کار خود را با تولید انواع سیم های با عایق سیلیکون و پوشش الیاف شیشه ای و کابل های مقاوم در برابر حرارت (کابل نسوز سیلیکونی ، کابل اعلام حریق ، کابل ضد آتش) با سطح مقطع های متنوع با ظرفیت محدود آغاز نموده است؛

شرکت سیم نسور در سال ۱۴۰۱ با ایجاد خط تولید انواع کابل های مقاوم در برابر آتش و مورد مصرف در سیستم های اعلان حریق و آتش نشانی و همچنین انواع وایر شمع خودرو با موفقیت اجرا و به بهره برداری رسید؛ در ادامه طرح های توسعه جهت تامین تقاضای مصرف کنندگان در سال ۱۴۰۲ خط تولید کابل های مقاوم در برابر آتش مطابق با استاندارد بین المللی BS 7629-1 به دامنه تولید شرکت اضافه گردید که این نوع محصول از جنس عایق سیلیکونی و روکش ترموپلاستیک مخصوص از نوع LTS3 دارای کیفیت بسیار مناسب تری نسبت به تولیدات مشابه خارجی می باشد.

همزمان با راه اندازی شرکت جهت تضمین کیفیت محصولات تولیدی و همچنین ارائه خدمات آزمایشگاهی به سایر تولید کنندگان انواع سیم و کابل در داخل کشور، آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت انواع سیم و کابل با عایق و روکش سیلیکون و انواع کابل های لاستیکی ، PVC و وایر شمع راه اندازی گردید.

 

محصولات تولیدی شرکت سیم نسوز دارای کاربری متنوع در سیستم های با سطح ولتاژ ضعیف، متوسط و قوی هستند که بر اساس سفارش متقاضیان طراحی و تولید می شوند.

لیست بعضی محصولات تولیدی شامل موارد زیر می باشد:

 1.  سیم های تک رشته با هادی مسی ساده و قلع اندود و با عایق سیلیکون و به صورت تک روکش یا دو روکش
 2.  انواع کابل‌ های قابل انعطاف و غیر قابل انعطاف معمولی در سطح مقطع های مختلف با عایق و روکش سیلیکون
 3.  انواع کابل‌ های قابل انعطاف و غیر قابل انعطاف مقاوم در برابر آتش
 4.  انواع کابل های حفاظ دار با عایق و روکش سیلیکون
 5.  انواع کابل های مقاوم در برابر آتش با عایق سلیکون و روکش ترموپلاستیک (LTS3) مورد مصرف در سیستم های اعلان حریق و آتش نشانی
 6.  انواع کابل های آرموردار مورد مصرف در صنایع معدنی و نفت و گاز
 7.  انواع وایر شمع خودور
 8. کابل نسوز سیلیکونی
 9. کابل اعلام حریق 
 10. کابل ضد آتش
 11. و….

 

15:56